PYTANIA

pytania:

Męty ciała szklistego znane także jako latające ...
U pacjentów poniżej 30 roku życia całe ciało szkliste jest jeszcze...
Męty ciała szklistego mogą w znacznym stopniu ....
Od 12 lat zajmuję się profesjonalnie ...
ZWIŃ

 

Opinie z ogólnodostępnych portali medycznych

" Męty w oku, a zwłaszcza ich nadmierna ilość to "ciągła walka o przetrwanie", w sytuacji widzącego tylko jednego oka i o nie właśnie chodzi. Większość pacjentów opisuje stan widzenia zaraz po zabiegu u Szanownego Pana Dr. Piotra Sobolewskiego, Jedynego Fachowca w tym temacie, który może pomóc! Mój przypadek postanowiłem opisać po roku czasu od momentu pierwszego zabiegu "czyszczenia" oka przez Dr. Piotra. Robię to celowo, aby przyszli zainteresowani takowym zabiegiem mieli szerszy pogląd na efekt po dłuższym czasie, a nie zaraz po. Efekt "zaraz po" zabiegu jest tak ogromny i daje taką dużą dawkę euforii szczęścia, że trudno opisać! Od "małego" borykam się z oczami. Całe życie (55 lat) to stały kontakt z okulistami. A męty to problem, który narasta powoli do momentu, kiedy 50% pola widzenia jest zawalone "śmieciami", a to już poważny problem, zwłaszcza przy tylko jednym oku widzącym. Odwiedziłem różne polskie "autorytety" z dziedziny chorób oczu, nie będę wymieniał nazwisk, to "grube" nazwiska. Zawsze zadawałem pytanie, czy coś dałoby się z tym zrobić? Padała odpowiedź: trzeba z tym żyć! I weź tu żyj!? Kiedyś zapytałem prof. X o usunięcie mętów laserem, bo ponoć jest taka metoda? Odpowiedział mi SZARLATANERIA lub jak kto woli SZAMANIZM! Totalna załamka i w tym momencie "Opatrzność" podpowiedziała mi: Szukaj dalej. Usiadłem i wbiłem w necie hasło: męty w oku i otworzyła mi się strona Dr. Piotra Sobolewskiego. Poczytałem opinie pacjentów na ten temat, wciąż z dużą dawką nieufności, czy aby ta metoda daje długotrwały efekt, usiłowałem skontaktować się z osobami, które były po tym zabiegu, ale nikt mi nie odpowiedział. Postanowiłem zaryzykować. Umówiłem się telefonicznie na wizytę (25.08.2016) i pojechałem do Białegostoku. Poznałem Dr. Piotra, niesamowity "Gość", super specjalista z ogromnym doświadczeniem i doskonały fachowiec w leczeniu mętów oka. Kontaktowy, wytłumaczył każdy detal. "Ciepły" typ człowieka, co w kaście lekarzy okulistów jest rzadkim zjawiskiem (moje własne doświadczenia). Wyposażenie gabinetu na bardzo wysokim poziomie, do diagnostyki jak i do leczenia. Efekt pierwszego zabiegu jest rewelacyjny i utrzymuje się dnia dzisiejszego, jest dużo lepiej niż było. Choć, aby usunąć max - ile się da, pewnie odwiedzę Doktora 2 lub 3 razy - tak sądzę. Część mętów unicestwiona jest na "amen", a pozostałości z powrotem łączą się w większe skupiska i są łatwiejsze do unicestwienia laserem kolejnym razem. Tak wygląda ten proces leczenia. Mój wpis jest informacją dla tych, którzy mają ten sam problem, co ja i dla tych, którzy usłyszeli: "trzeba z tym żyć" - NIEPRAWDA! Warto poświęcić czas, zaoszczędzić pieniądze, aby sobie pomóc i zobaczyć piękno świata na nowo. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora, dziękuję za pomoc, życzę zdrowia i wytrwałości w niesieniu pomocy potrzebującym. A tym, którzy zdecydują się - wielkiego szczęścia w oczach - życzę. Krzysiek - Bory Tucholskie."

 "Dr Sobolewski jest wyjątkowym lekarzem i bardzo dobrym fachowcem w swojej specjalizacji. Ja mam przekonanie, że na bieżąco podażą za najnowszymi światowymi metodami i rozwiązaniami technologicznymi, co w przypadku okulistyki jest na pewno kluczowe. U Pana doktora przechodziłem zabiegi dwóch rożnych typów, był to zabieg zabezpieczenia siatkówki oraz zabieg usuwania zmętnień. Szczególnie dobrze oceniam zabieg usuwania zmętnień, te najbardziej przeszkadzające w widzeniu zostały usunięte. Ważne tu chyba jednak jest, aby w przypadku tego typu zabiegu pacjent miał realne oczekiwania, bo na pewno nie da się usunąć wszystkiego, ale na pewno da się ograniczyć ilość zmętnień.
Dziękuję i polecam tym, którzy maja problemy z oczami, Daniel"

"Panie Doktorze, Dziękuje ! Najlepszy Fachowiec, Specjalista! Serdecznie polecam, nie trzeba jezdzic po Polsce wystarczy wizyta u PRAWDZIWEGO LEKARZA jakim jest Pan doktor Piotr Sobolewski! Szkoda , że musiałam przejść taka gehennę i nikt wcześniej nie polecił mi Pana Doktora. Agnieszka Misiuk"

 "Każdy kto zetknął się z problemem mętów ciała szklistego, wie jak bardzo uciążliwe potrafi być to schorzenie, dla normalnie funkcjonującego człowieka. Odwiedziłem wielu znakomitych i utytułowanych lekarzy, od każdego słysząc, że męty zasadniczo nie grożą utartą wzroku, trzeba się po prostu do nich przyzwyczaić, i regularnie kontrolować stan siatkówki. Mnie nie udało się przyzwyczaić i wątpię czy komukolwiek dotkniętemu tą chorobą się uda. O gabinecie Pana dr Piotra Sobolewskiego dowiedziałem się szukając informacji i pomocy w internecie. Mieszkam w Krakowie, więc do Białegostoku mam spory kawałek drogi, ale powrót był już prawdziwą przyjemnością. To co było ponoć niemożliwe, dzięki Panu dr Sobolewskiemu, stało się możliwe - zacząłem wreszcie wyraźnie widzieć na lewe oko. Spotkałem się z bardzo miłą, w pełni profesjonalna obsługą, po kwadransie wiedziałem już, że nie przyjechałem do Białegostoku na darmo, a wszystkie pozytywne informacje na temat wyposażenia gabinetu, wiedzy oraz profesjonalizmu Pana Doktora okazały się prawdziwe i mogę je na tym forum, z pełnym przekonaniem tylko potwierdzić. Dlatego serdecznie namawiam wszystkich borykających się na co dzień z problemem mętów ciała szklistego, otrzymujących od innych okulistów rady typu "ja bym na pana miejscu nie ryzykował - to są przecież oczy" , żeby zamiast próbować przyzwyczajać się do swoich mętów i dalej się męczyć, odwiedzili gabinet Pana dr Piotra Sobolewskiego. Szczerze polecam, a wkrótce wybieram się do Białegostoku z drugim okiem do "naprawy"..Witold Jawniak

"Moje widzenie znacznie się poprawiło,nie przeszkadzają mi męty. Mogę to stwierdzić podczas mojej pracy zawodowej, pracy przy monitorach komputerowych,oglądania telegazety w TV.Przez pozbycie się mętów uległo poprawie moje samopoczucie,zyskałem na pewności siebie. A to wszystko zasługa pańskiej wiedzy i umiejętności w swojej profesji.Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.L.Głowacki"

"Pełen profesjonalizm którego mogą pozazdrościć renomowane zagraniczne kliniki. Pierwszy raz wytłumaczono mi co naprawdę jest problemem i jakie mogą być konsekwencje. Cena zabiegu bardzo niska. Doktor okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem z którym można porozmawiać nie tylko o oczach.  Przykre jest to że w naszym kraju jest tak mało specjalistów tego formatu.Krzysztof.Ś."

"Lucjan, Szczecin , Jest to jedyny !!! w Polsce okulista,leczący skutecznie męty ciała szklistego. 19 kwietnia 2013    Po 2 zabiegach laserowych ilość mętów zmniejszyła się o 80%.  Jestem mile zaskoczony wiedzą, życzliwością i profesjonalizmem P.doktora."

"Z całego serca polecam dr Sobolewskiego, gdyż jest ciepłym i wspaniałym lekarzem z ogromna wiedzą medyczną. Dwa miesiące temu miałam zabieg metodą M-Lasek i Pan Doktor skutecznie wyleczył moje oczy z dosyć dużego astygmatyzmu. Zabieg jest bezbolesny, a po trzech tygodniach widziałam już prawidłowo i ostro. Polecam wszystkim dr Sobolewskiego, jest naprawdę świetnym lekarzem, który leczy nie tylko męty ciała szklistego, ale też astygmatyzm. 100 % zaufania."

"Życzę wszystkim lekarzom (a także nam pacjentom) żeby podchodzili do swojej pracy z taką pasją i oddaniem jak Pan dr Piotr Sobolewski. Warto nie niego przyjeżdżać z każdego zakątka Polski. Nie tylko wyleczył mnie z ostrego zapalenia błony naczyniowej oka, a także dokonał jak najbardziej udanego zabiegu laserowej korekcji wzroku:). Do każdego pacjenta lekarz podchodzi indywidualnie, pamięta historię choroby, a także każdą rozmowę telefoniczną! Jeśli zastanawiacie się nad dobrym okulistą, to dr Sobolewski jest wspaniałym:)

"Do doktora przyjechałam z Warszawy po analizę moich zmian w zakresie męt oraz innych objawów powstałych podczas boreliozy. Mimo 1,5 rocznego chodzenia po znanych warszawskich klinikach i lekarzach (łącznie 7 lekarzy okulistów mnie oglądało + wykonało profesjonalne badania) - twierdzono, że moje oczy są zdrowe. Doktor wykrył odczepienie ciała szklistego w oczach oraz zmiany zwyrodnieniowe na obrzeżach siatkówki oraz ocenił zmiany w zakresie męt. Dzięki jego diagnozie wykonałam zabieg laserowania siatkówki, który w ostatniej chwili uratował mnie przed operacją (lekarka wykonująca zabieg była pod dużym wrażeniem profesjonalnej diagnozy i rzetelności badań doktora). POLECAM!!! Ja sama z pewnością skorzystam z usług doktora jeśli będę miała jakieś problemy z oczami oraz nasilenie się męt."

"Pracuję przy komputerze, z "cyferkami". Od pewnego czasu zauważyłem, że uciekają mi cyferki, litery; niektórych nie widzę, niektóre zamazane. Jadąc samochodem widzę ciemne punkty. Przeglądając strony internetowe znalazłem stronę dr P. Sobolewskiego, dotyczącą leczenia mętów ciała szklistego. W pokazanej animacji znalazłem wszystko to co występuje w moich oczach. Umówiłem się Panem dr P. Sobolewskim na wizytę. Dr. P. Sobolewski zbadał mój wzrok i przedstawił problematykę mętów oraz co należ zrobić, aby usunąć lub przynajmniej zmniejszyć ich negatywny wpływ na właściwe widzenie. Wyraziłem zgodę. Dzisiaj po trzech zabiegach witreolizy laserowej pracuję znów przy komputerze tak jak dawniej, gdy nic mi nie dolegało. Mój stan widzenia znacznie się poprawił. Jestem przekonany, że zastosowane leczenie moich oczu przyniosło pożądany efekt. W przypadku tej choroby, tj. zmętnienia ciała szklistego gorąco polecam klinikę doktora Piotra Sobolewskiego, a zresztą i w innych chorobach oczu. Wyposażenie kliniki w odpowiedni sprzęt medyczny zapewnia bardzo skuteczne leczenie chorób oczu. Wiele informacji znajdziemy na stronie internetowej dr P. Sobolewskiego. Polecam."

"Od niemal 2 lat korzystam z usług dr Piotra. Głównie jest to leczenie zmętnień ciała szklistego w obu oczach. Ze względu na inne problemy zdrowotne zmętnienia powracają - jednak zawszę mogę liczyć w tym przypadku na pomoc dr Sobolewskiego.  Warto dodać, że jako jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, wykonuje te zabiegi. Inni okuliści zazwyczaj zalecają ignorowanie problemu, który jest po prostu zbyt uciążliwy aby go ignorować. Poza tym, zmętnienie ciała szklistego może z czasem powodować lub być objawem poważniejszych chorób oczu, prowadzących nawet do całkowitej utraty wzroku. Jeśli ktoś wybiera się na wizytę właśnie z tą dolegliwością, musi wiedzieć że proces leczenia wymaga wiele czasu, cierpliwości, ogromnego doświadczenia lekarza i dobrego sprzętu. Tego na pewno nie zabraknie w gabinecie dr Piotra.  Podczas kilku wizyty byłem również świadkiem zgłaszania się pacjentów którzy utracili wzrok w skutek złej diagnozy czy działań innych lekarzy.  Pamiętajcie - wybór dobrego specjalisty z dobrze wyposażonym gabinetem jest niezwykle ważny, wzrok to zbyt ważny zmysł aby ryzykować jego utratę. I co najważniejsze, wiele zależy również od Was - od Waszego nastawienia, cierpliwości, determinacji oraz, przede wszystkim, dobrej współpracy między pacjentem i lekarzem. Jarek Surmacz

"Jestem pacjentką p. Dr Sobolewskiego. To b. uczciwy sumienny mądry lekarz. Pionier witreolizy laserowej w Polsce jedynej metody leczenia "mętów" w ciele szklistym oka. Jestem po 4ech zabiegach tego typu.Bardzo mi pomogło. W Warszawie okuliści lekceważyli sprawę proponując "przyzwyczaić się". Dyskomfort w patrzeniu był wielki. W przypadku dużej ilości "mętów"zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie. Gorąco polecam p. Doktora.Elżbieta Stawecka"

"Każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy ze wzrokiem polecam dr Sobolewskiego. Na wizytę  przyjechałam z Krakowa. Po długim i bardzo dokładnym badaniu oczu Pan Doktor rzeczowo i zrozumiale wytłumaczył na czym polegają moje dolegliwości. Wykonał bardzo ważny, laserowy zabieg zabezpieczenia siatkówki.  Z wielką rozwagą rozpatrzył mój drugi problem tj. dokuczliwe męty w ciele szklistym. Przedstawił argumenty za i przeciw zabiegowi ich usunięcia. Doceniam profesjonalizm Pana Doktora, przystępność, serdeczność i wszelkie starania, aby maksymalnie pomóc pacjentowi. Warto być pod opieką takiego specjalisty, bardzo polecam !!!!! Teresa"

"Nic bardziej pozytywnego niż poprzednie umieszczone na tej stronie komentarze napisać chyba już się nie da, ale spróbuję. Każdy kto zetknął się z problemami mętów ciała szklistego zapewne usłyszał: "proszę się do tego przyzwyczaić, nic na to nie da się zrobić". Co więcej: są to opinie wygłaszane przez "sławy" okulistyki. Jedynie przez grzeczność nie wymienię w tym miejscu nazwiska pewnego profesora z Warszawy uchodzącego za "autorytet", który podtrzymuje tę nieprawdziwą opinię. A żyć się z tym po prostu nie da !!! Kropelki oczywiście też nie pomagają. Darujcie je więc sobie i skontaktujcie się z dr Sobolewskim. Gwarantuję, że będziecie mile zaskoczeni. Nikt nigdy nie przebadał tak moich oczu !!! Nikt nigdy nie poświęcił  mi tyle czasu i nie mówił do mnie w tak zrozumiały sposób o tym co mi dolega . I najważniejsza wiadomość: męty da się usunąć. Może nie w 100% i nie po jednej wizycie, ale uwierzcie: odczujecie natychmiastową i znaczną poprawę. Panie doktorze: chylę czoła, dziękuję, pozdrawiam i do następnej wizyty. Aha i niech Was nie zmyli wrażenie, że takie rzeczy to tylko za granicą :) Nie, w Białymstoku znajdziecie wybitnego fachowca, człowieka ciepłego i cierpliwego. Ze świecą takich szukać !"

"Jeżeli u kogokolwiek zostanie zdiagnozowane zmętnienie ciała szklistego i postawiona diagnoza  - "niewiele można  z tym zrobić :(" , polecam   bardzo gorąco  Klinikę okulistyczno  - laserową dr Piotra Sobolewskiego w Białymstoku.  Obojętnie, z której części kraju - naprawdę należy  się tam udać. Wspaniały lekarz, chyba jako jedyny w Polsce , nie zostawi pacjenta z tym problemem. Witreoliza laserowa  jest  skutecznym  zabiegiem. Klinika Pana  doktora ma świetną stronę internetową , z niej  wszystkiego można się dowiedzieć;  informacje  są rzetelne i uczciwe.   Jestem po pierwszym zabiegu ( zmętnienie w prawym oku miałam dość poważne) i już jest zdecydowana poprawa. Za miesiąc zabieg powtórzę i zobaczymy, co będzie dalej. W każdym razie, mimo 350 km ( mieszkam w Łodzi), z poważnymi problemami będę jeździła do Pana doktora. Zdrowie jest bezcenne :)
 
"Uwazam dr Sobolewskiego za wysmienitego specjaliste, skromnego i oddanego swojej pracy czlowieka. Pomogl mi skutecznie usuwajac schorzenia z ktorymi "specjalisci" z Wroclawia nie dali sobie rady  nie majac nawet pojecia o metodach i technikach ktore stosuje w Polsce dr Sobolewki. We wroclawiu zrobiono mi zabiegi, ktore mialy przyniesc poprawe a w rezultacie pogorszyly moj stan zdrowia za co dodatkowo slono zaplacilem. W Bialymstoku spotkalem sie z profesjonalnym podejsciem do sprawy, trafna diagnoza i skutecznym zabiegiem. Wystawiam w pelni zasluzona bardzo dobra opinie na ktora dr Sobolewski w palni zapracowal "-Robert

 „Witam wszystkich mieszkam w Kutnie to jest 315 km od Białegostoku gdzie znalazłem Pana Doktora . Od kilku lat poszukiwałem lekarza, który pomógłby mi w mojej chorobie. Mam czynne jedno oko, mam 34 lata , a w widzącym oku od wielu lat tzw. męty, bardzo liczne a ich ilość z czasem zwiększała się . Powodowały one odklejenie się siatkówki oka i uniemożliwiały prawidłowe widzenie. Byłem u okulistów w Łodzi, u profesora w Warszawie, u Pani Dr w Wwie u okulistów w Kutnie, każdy z nich wykonywał rutynowe badanie, dawał mi kolejne okulary a Pan Profesor w Warszawie stwierdził, że muszę się do tych mętów po prostu przyzwyczaić. Byłem coraz bardziej przerażony bezradnością lekarzy, zresztą wszyscy stwierdzili, kiedy pytałem, że nie ma możliwości usunięcia tych"mętów". A więc kupowałem kolejne soczewki a widzenie się pogarszało. Wtedy przez przypadek na YouTube znalazłem film o mętach, właśnie Pan Dr Piotr Sobolewski przedstawiał nową metodę usuwania mętów. Byłem w szoku i mimo, że mam jak widać bardzo daleko umówiłem się na wizytę. Kolejny szok jaki przeżyłem, to dopiero u Pana DR zobaczyłem jakie powinny być wykonane badania, żeby móc stwierdzić przyczynę choroby. Aparatura w gabinecie Pana Doktora sama mówi za siebie jakim jest profesjonalistą, podejście do pacjenta to wzór chyba tylko opisywany w książkach. Zajął się mną tak jakbym był bardzo bliską dla niego osobą, zresztą tak wypowiadają sie o nim wszyscy pacjenci z którymi w poczekalni rozmawiałem. Bardzo serdeczny człowiek i otwarty na choroby pacjentów.Badanie trwa długo ale moje oczy zostały przebadane na wszystkie strony. Pan Dr stwierdził zwyrodnienie siatkówki i bardzo liczne męty w obu oczach. Po uprzednim zabezpieczeniu siatkówki, zaczęliśmy proces usuwania mętów. Już na pierwszej wizycie zauważyłem zmiany w widzeniu. Męty pływały jeszcze ale mój przypadek jest dość poważny i jedna wizyta, to zbyt mało. Zgodziłem się na stopniowe usuwanie mętów, w grudniu byłem po raz trzeci i jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy. Kiedy jechałem do domu, widziałem bardzo wyraźnie, nie widziałem latających mętów, byłem w szoku . Moje ciało szkliste jest rozwodnione dlatego proces usuwania mętów musi potrwać , ale przy normalnym stanie ciała szklistego , byłoby juz po wszystkim. Myślę, że w takim stanie moje oczy nie były już dawno. Uwierzyłem w to, że jest możliwość wyeliminowania mętów przynajmniej w 90 %, to dla mnie będzie rewelacja.Dzięki tym zabiegom, poprawiła mi się ostrość oka i męty nie ustawiają mi się centralnie, nie zasłaniają pola widzenia a to był największy mój problem. Gdyby ktoś wcześniej zasugerował mi, ze jest taka metoda i możliwa w Polsce,to dawno za każde pieniądze bym ją zastosował. Jestem w stałym kontakcie z Panem Doktorem i widzę jak bardzo chce mi pomóc i udaje mu się. Teraz juz wiem, ze będę widział i mety nie będą już dla mnie żadnym problemem. Dziękuję Panie Doktorze i życzę dużo zdrowia, żeby mógł Pan pomagać ludziom z tą dolegliwością.Bardzo polecam, to naprawdę jest możliwe :) Robert

"Polecam tego lekarza. Przechodziłem u Dr najpierw operacje laserowej korekcji wzroku, a później usuwanie zmętnień i jestem zadowolony z fachowości i kompetencji tego lekarza. Grzegorz

"Dr Sobolewski - znany w Białymstoku okulista, pomogł mi na moje dolegliwości mętowe, mądry facet , bardzo dobry specjalista - polecam !!!!! Piotr "

"Warto. Ja byłem miesiąc temu. Bardzo dokładnie przebadał moje oczy, przyłożył się do swojej pracy jak żaden okulista wcześniej (a byłem u kilku). Niestety nie potrafił mi pomóc z mętami. Okazały się zbyt ruchliwe i małe by skutecznie z nimi zawalczyć laserem. Tak czy inaczej warto sprawdzić, być może Tobie będzie mógł pomóc".

"Jestem na forum od bardzo dawna, choć moze mało aktywny Tak trochę zbierałem się żeby napisać ten post bo moja historia mętów jest dość długa, ale ważna z punktu widzenia pracy Pana doktora Piotra Sobolewskiego. Po krótce. Męty towarzyszą mi odkąd pamiętam /jako małe dziecko nie wiedziałem,że to są męty ale pamiętam czarne wzorki które ganiałem oczami po białym suficie jak leżałem znudzony.Przyzwyczaiłem się do życia z nimi, nawet chyba nie bardzo wiedziałem, że to coś nadzwyczajnego. Pojawiało się ich czasami więcej, czasami mniej. Aż 4 lata temu pojawił się duży glut, który zasłonił mi widoczność w lewym oku.Efekt taki jakby ktoś zalepił oko półprzeźroczystym silikonem. Wszystko za mgłą a jakiekolwiek światło powoduje totalne oślepienie. Po wizytach u różnych okulistów dowiedziałem sie, że to przejdzie samo lub nie. No oczywiście nie przeszło. Nauczyłem się z tym żyć /nie było łatwo, bo jestem architektem/. Jakieś 2 lata temu "zatkało się" jednak i oko prawe. W trochę inny sposób, ale równie "skuteczny". Wiele z Was rysuje swoje męty. Ja nie byłem w stanie bo to nie są już fruwające radośnie robaczki. To po prostu jednolite bryły półprzeźroczystej mazi z zza której widać tylko rozmazane kontury.Wtedy całeszczęście trafiłem do Pana Piotra. Jako jedyny w naszym mieście /Białystok/ a jak się potem dowiedziałem i w Polsce, nie tylko rozumiał nasz problem, ale również pracował nad rozwiązaniem. Pan doktor stosuje vitrolizę laserową. O samej metodzie można poczytać na naszym forum. Od siebie powiem tak: w tej chwili Pan Piotr posiada specjalistyczny laser produkcji amerykańskiej oraz cały zestaw specjalnych szkieł umożliwiających przecinanie i odparowywanie mętów. Prowadzi bieżącą korespondencję z lekarzami na świecie zajmującymi się tym problemem. Mam też nadzieję, że zakupi testowane obecnie przez niego USG oka /naprawdę rewelacyjnie widać nasze męty, jak uda się wyciągnąć obraz z maszyny to postaram się tu umieścić/. W tej chwili systematycznie chodzę do Pana Piotra na zabiegi/moja jaskra nie pozwala mi na zbyt długie jednorazowe zabiegi/ i wreszcie, po wielu latach wygląda na to, że jest jakaś nadzieja. W prawym oku doprowadziliśmy już do stanu kiedy potrafi być momentami naprawde czysto. Lewe oko czeka na swoją kolej . Ze swojej strony gorąco polecam, bo i dało nadzieję i wyraźną poprawę. Chętnie odpowiem na Wasze pytania i jak coś będzie się dalej działo to oczywiście napiszę. Pozdrawiam Sokar”

"Po zabiegu mętów z okiem jest wszystko w jak najlepszym porzadku ... nic nie pieklo i nie bolalo .Krople zapusciłem tylko profilaktycznie .Praktycznie po 2 godzinach odjechałem juz do domu. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu i chciałbym sie umówic na lewe. Prawdopodobnie moja siostra też się wybierze z tym samym problemem .Jak się okazuje ma to ojciec, miała też matka ,ma to siostra mam i ja , czyli rodzinne .Pozdrawiam Piotr"

 


Odwiedziło nas już 236233 osób    Aktualnie na strone jest 2 internautów    Strony Internetowe Białystok Created by Rutcom
W3C